Цікаві події

За доброю традицією на початку весни в нашому закладі святкують Свято жіночності та краси!
Незабутні враження отримали мами, бабусі та всі присутні від теплих слів, дзвінких пісень та запальних таночків наших малюків!!!


11 січня в ЗДО 280 " Родзинка" проведено Різдвяні розваги для малят. Діти середніх та старших груп із задоволенням декламували вірші, співали колядки, щедрівки, танцювали, водили хороводи. На розвагу до дітей завітала в гості Коза. Даний захід організовано з метою знайомства дітей з народними традиціями, виховання поваги до українських свят, дружби, радості спілкування. Театралізоване дійство, яке викликало гарний емоційний настрій у дошкільнят, співробітників закладу, підготували та провели музичні керівники спільно з вихователями груп. Всі учасники отримали невичерпне задоволення та радість. І, як годиться, не обійшлося без гостинців.

Новий рік та Різдво— це казкові свята для дітей та дорослих, які з великим нетерпінням чекають всі . 
З 19 по 26 грудня в нашому дошкільному закладі "Родзинка" пройшли новорічні свята та розваги. 
Діти були в захваті від незвичайних пригод: з задоволенням читали вірші, співали пісні, водили хороводи, для того, щоб розтопити зачаровану Снігуроньку. В казкове дійство були залучені і батьки. Вони допомагали Діду Морозу запалювати вогники на ялинці та шукати чарівну скриньку.
В кінці свята діти отримали подарунки та загадали найзаповітніші свої мрії та побажання. 
Радість та веселий дитячий сміх - такою була атмосфера в святковому музичному залі. Позитивні емоції отримали не тільки діти, але й їх батьки та усі присутні гості. 
Ми бажаємо всім щасливого Нового року!


Осінній листопад


Осінь-чарівниця на свято запросила
І своєю посмішкою діточок зігріла!Літо-літечко прийшло,радість дітям принесло!!!18.05.2018 в Міському Палаці дитячої та юнацької творчості пройшов Гала-концерт Міського талант-шоу "Зірочки дошкілля"

До нашого садочка завітали Дід Мороз і Снігуронька, Попелюшка і Чарівна Фея,які подарували дітям незабутню казку, яскраві емоції і ,звичайно ж, солодкі подарунки!!
Немає коментарів:

Дописати коментар